O nas

Zegarki i zegary – sklep internetowy

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zegarków od najlepszych producentów na rynku.

Nasze produkty są sprawdzone i starannie dobrane tak, żeby zadowolić każdego Klienta.


Rodzinna atmosfera panująca w firmie SECONDS oraz długoletnie doświadczenie spotyka się z fachową obsługą i konkurencyjnymi cenami.

Początkowo działaliśmy w serwisie aukcyjnym Allegro, gdzie możemy pochwalić się ponad 10 tysiącami pozytywnych komentarzy (użytkownik seconds_allegro).

komentarze_allegro


Nasza oferta, niezależnie czy mamy na myśli zegarki męskie, damskie czy też srebrne obrazki,

stale się rozszerza – nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w SECONDS coś dla siebie.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu :)

Art. 37 (Nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu)

1. Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.

2. Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił funkcje co sprzęt dostarczony.

3. Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.

Wykaz punktów zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej dostępny jest pod linkiem: http://rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php